MÖBLER / Skåp & hyllor / Vägghylla 15664336
nr 1566 4336
Vägghylla
1800-tal, mahogny. Bredd: 62 cm, djup: 25 cm, höjd: 100 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:31:35
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr